احتمالا همه شما با JerryRigEverything آشنایی دارید، فرد معروفی که سخت ترین شکنجه ها را روی گوشی های مختلف انجام می دهد و دوام آنها در برابر آزمایش های گوناگون را می سنجد. اکنون که سال ۲۰۱۷ به پایان رسیده، او در کانال خود نوکیا ۶ را به عنوان مقاوم ترین و محکم ترین گوشی که تا به حال آزمایش کرده، معرفی کرده است. این موضوع برای اچ ام دی و همچنین طرفداران نوکیا بسیار غرورآفرین و مهم است و نشان می دهد نوکیا همچنان به کیفیت توجه ویژه ای دارد و در این حوزه با بسیاری از شرکت های مطرح تفاوت هایی دارد.

اگر به خاطر داشته باشید، پس از انجام آزمایش های خمش، سوزاندن و خراشیدن نوکیا ۶، او همان موقع نیز اذعان داشت که این دستگاه یکی از مقاوم ترین گوشی هایی بوده که او تست کرده است. لازم به توضیح است که نوکیا ۶ دارای بدنه ای یکپارچه از جنس آلومینیوم سری ۶۰۰۰ است.

در روز گذشته نسخه جدید نوکیا ۶ نیز در چین معرفی شد. این گوشی نیز طراحی و جنس بدنه تقریبا مشابهی با نسخه قبلی نوکیا ۶ دارد که نشان می دهد ممکن است این اتفاق در سال ۲۰۱۸ نیز برای نوکیا ۶ رخ بدهد و نوکیا ۶ (۲۰۱۸) بتواند لقب مقاوم ترین گوشی سال را به نام خود ثبت کند.