اکونومیک تایمز اشاره می کند که ال جی قصد دارد به جای استفاده از این صفحه نمایش در محصولات خود، با برند های بزرگ تر همکاری داشته باشد (چنان که انتظار می رود سامسونگ چنین کاری را انجام دهد) زیرا که کسب و کار تلفن همراه خود در مقابل دیگر غول الکترونیکی کره ای، زیاد موفقیت آمیز نبوده است. آن ها همچنین اشاره داشته اند که کره در توسعه ی صفحه نمایش های انعطاف پذیر در جایگاهی جلوتر از چین قرار دارد، به صورتی که بازده آن ها به مراتب بهتر و محصولات آن ها دارای کیفیت بالاتری می باشد.

یکی از نمایندگان یکی از صنایع اظهار داشت:

اگر چه سطح تکنولوژی آن ها کم است، ولی تولید کنندگان چینی می توانند اولین شرکت هایی باشند که به تولید انبوه پنل های انعطاف پذیر دست پیدا کنند، با در نظر گرفتن این واقعیت که آنها می توانند محصولات خود را با قیمت ارزان در بازار های چین به فروش برسانند. با این حال ما نیاز داریم ببینیم که آیا آن ها خواهند توانست که با محصولات تولید انبوه شده ی واقعی خود در برابر دیگر محصولات جهانی رقابت کنند.

 

یکی دیگر از نمایندگان یکی از صنایع اظهار داشت:

تولید کنندگان پنل کره جنوبی، برای کارایی پنل های تاشو خود هدف های بلند و قابل توجهی را تعیین کرده اند. چرا که آن ها بیش تر نتایجی که با اهداف خود مطابقت داشته را به دست آورده اند، و پس از تکمیل و اصلاحات جزئی آن ها نیاز به زمان زیادی برای شروع به تولید انبوه محصولات خود نخواهد داشت.

یک تبلت با دو صفحه نمایش، به عنوان یک نمونه ی اولیه از شرکت ال جی در نمایشگاه CES 2013 در بالا نشان داده شده است، که یادآور تبلت کنار گذاشته شده ی مایکروسافت Courier می باشد که در آن از رابط کاربری صفحه نمایش دوگانه و تاشو استفاده شده بود.

مایکروسافت در چند سال گذشته به سختی در حال کار برای ساخت و عملی کردن تمام ایده های خود و تبدیل آن ها به واقعیت بوده است، و امیدواریم که این موضوع نیز سبب اجرایی شدن یکی دیگر از ایده های ناب این شرکت گردد.

نظر شما چیست؟ آیا در آینده یک تبلت سرفس با صفحه نمایش تاشو خواهیم دید؟